Siaubingas gaisras Vilniaus daugiabutyje pareikalavo aukų

Gesindami degantį daugiabutį Vilniuje, Viršuliškių rajone, ugniagesiai teigia antradienio pavakare pastebėję žuvusio žmogaus kūną.

„Matom, kad yra žmogaus kūnas, bet dar kol kas negalim prieiti, nei patvirtinti asmenybės, nei lyties. Dar vyksta gesinimas, (ugniagesiai – BNS) matė žmogaus kūną“, – BNS sakė įvykio vietoje esantis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo atstovas Donatas Gurevičius.

Jo teigimu, žmogaus kūnas pastebėtas tarp sugriuvusių konstrukcijų.

Pasak D. Gurevičiaus, ugniagesiai gaisravietėje dirbs mažiausiai dar kelias valandas.

„Dar negalime patekti iki visų patalpų ir tinkamai jas apžiūrėti“, – BNS sakė pareigūnas.

Anot jo, po sprogimo bangos kai kurios penkiaaukščio konstrukcijos yra nestabilios, jos paveiktos temperatūros.

Įvykio vietoje nuo pat gaisro pradžios dirba „Vilnius TECH“ universiteto ekspertas, jis prižiūri gelbėjimo darbus.

Darbams vadovaujantis ugniagesys Vytautas Nenartavičius žurnalistams sakė, kad per gaisrą nukentėjo penki žmonės, dar tikrinama informacija, ar viename butų negalėjo būti likęs vaikas.

„Matyt, skaudžiausia informacija yra tai, kad galimai viduje yra likęs vaikas (...) Ta informacija tokia... Mes ją gavome iš motinos, kuri išvežta į ligoninę, tiksliau kol kas pasakyti negalime“, – teigė jis.

Į įvykio vietą buvo atvykusi ir vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, ji teigė, kad laikinu žmonių apgyvendinimu pasirūpins savivaldybė.

„Buvau susisiekusi su Vilniaus miesto meru, aptarėme su juo situaciją, žmonėmis bus pasirūpinta“, – teigė ministrė.

Tuo metu sostinės valdžia nurodė, kad žmonės bus apgyvendinti viešbučiuose.

Savivaldybės atstovas Gabrielius Grubinskas BNS informavo, kad laikinos pastogės paprašė 16 žmonių, kiti ketina apsistoti pas artimuosius.

„Pastato būklė dar yra vertinama. Laukiame dar ekspertų išvadų. Pagal tai priklausys, kada gyventojai, ar galės grįžti į pastatą“, – sakė jis.

Nukentėjusiame name šiuo metu nėra nei vandens, nei šildymo.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, antradienį 11.16 val. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Vilniuje, Viršuliškių gatvės 101 name, įvyko sprogimas ir atvira liepsna dega keli butai.

Gaisro gesinimui sutelktos didelės ugniagesių pajėgos – aštuonios autocisternos, dvejos automobilinės kopėčios, veikia darbų koordinavimo štabas, į įvykio vietą taip pat buvo nusiųsti keturi policijos ekipažai, Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) specialistai, medikai, Aplinkos ministerijos ir Vilniaus savivaldybės atstovai.

Dėl ko įvyko sprogimas, kol kas nežinoma.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vatnykas tipiškas

Vatnykas tipiškas  portretas
Žiūresim, kokios pagalbos sulauks nukentėjusieji. Gal Tapinas kokia rinkliava padarys, o gal reikes prašyti ukrainiečių, kad padėtų ? O gal jau rytoj visi tai užmirš , juk čia ne kokių Suodaičių skyrybos ar Bunkės vedybos. Labai įdomu....labai...

Vudis alenas

Vudis alenas portretas
Vaizdas kaip Ukrainoj. Namas senas, surūdijęs, nerenovuotas. Laiptinės baisios, prišnerkštos, filmą apie Černobilį galima būtu filmuoti...

tik????

tik???? portretas
kas ta sistemingai daro o bilotu merga su visais /pazoliukais/bei ziobiusakaliu mergom deda skersa unt visa savu durnynu su visa piss saika ir cia jau joks dulkiagalvis su visais verkratais negelbes nes patiems teks gelbetis =oooooo
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių