Kovotojui A. Misiūnui teismas vėl sugriežtino kardomąją priemonę

Riaušių prie Seimo byloje teisiamam kovotojui Arnoldui Misiūnui teismas vėl sugriežtino kardomąją priemonę – jam nurodyta dėvėti apykoję.

Iki tol jam taikytas namų areštas.

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Mindaugas Striaukas per posėdį antradienį sakė, kad nuo 22 val. iki 6 val. A. Misiūnas turės būti namuose, jam taip pat draudžiama dalyvauti mitinguose, masiniuose renginiuose, išskyrus sporto varžybas. Ši kardomoji priemonė galios pusę metų.

Paskelbus, kad A. Misiūnui griežtinama kardomoji priemonė, paaiškėjo, jog teismo salėje paties kaltinamojo nėra, jis ne kartą praleidžia teismo posėdį, už tai jam buvo  skirta 300 eurų baudų.

„A. Misiūnas neatvyko, jis aiškina, kad atvažiuoja, kaip jam patogu, kitas žingsnis bus – suėmimas“, – sakė teisėjas M. Striaukas.

Iki pernai lapkričio A. Misiūnui taikytas rašytinis pasižadėjimas neišvyti ir registravimasis policijos įstaigoje. Prokurorai prašė suimti kaltinamąjį, nes jis praleido daug posėdžių.

Teisėjas taip pat pranešė, kad 300 eurų bauda skirta kaltinamajam Žydrūnui Kamarovui, jis neatvyko į prieš tai vykusį posėdį.

Teismas pranešė surinkęs medžiagą, jog kaltinamasis Žydrūnas Ravinis anksčiau be leidimo filmavo ir fotografavo per posėdį, medžiaga paskelbta internete, įstatymas tai daryti draudžia.

„Pažeistas įstatymas, teismas surinko medžiagą, kas padarė, mes tai žinome, bus kreiptasi į įstaigą, (..), pažeidėjui gresia iki 500 eurų bauda“, – sakė teisėjas.

Antradienį į teismo posėdį iš Vilniaus kalėjimo atvežtas kaltinamasis, Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas. Jis buvo įspėtas už replikas teismui nesuteikus žodžio – vyras skundėsi, kad jam rankas spaudžia antrankiai.

„V. Gapšys po Seimą be antrankių vaikščiojo“, – skundėsi kaltinamasis.

„A. Kandrotas įspėtas, kad gali būti pašalintas iš teismo salės“, – sakė teisėjas M. Striaukas.

2021 metų rugpjūtį prie Seimo vykusių riaušių byloje teismas toliau apklausia liudytojus.

Per ikiteisminį tyrimą byloje apklausta 317 liudytojų, tarp jų – 40 Seimo narių.

Kaltinimai riaušių prie Seimo byloje yra pareikšti 87 asmenims. Beveik visi kaltinamieji yra laisvėje.

Riaušės prie parlamento rūmų Vilniuje kilo 2021 metų rugpjūčio 10-osios vakarą po mitingo prieš Vyriausybės ribojimus, skirtus imuniteto nuo koronaviruso neturintiems ir nesitestuojantiems žmonėms.

Bylą teismas pradėjo nagrinėti pernai balandį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Kovotojas ??? BANDIUGA IR PIRDŪNAS

Inagentas,turi sedeti

Inagentas,turi sedeti portretas
Su turto konfiskacija??laikas jau samdytis teisejus is europos,nes savu neturim??
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių