Leidimą gyventi Lietuvoje gavęs baltarusis verčiasi cigarečių kontrabanda

  • Teksto dydis:

Vilniaus rajone pasieniečiai su kontrabandinėmis cigaretėmis sulaikė Baltarusijos pilietį su 1 000 pakelių baltarusiškų cigarečių. Užsieniečiui yra išduotas leidimas laikinai gyventi Lietuvoje.

Trečiadienio naktį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių užkardos pareigūnai Ulėnų kaimo (Vilniaus r.) apylinkėse, netoli nuo valstybės sienos su Baltarusija, sulaikė 24-erių šios šalies pilietį, gabenusį kontrabandines cigaretes.

Jaunas vyras nešė du ryšulius, kuriuose buvo 1 000 pakelių cigarečių „Minsk Capital“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Pasieniečiai išsiaiškino, kad sulaikytasis turi leidimą laikinai gyventi Lietuvoje, apsistojęs Vilniuje.

VSAT pareigūnai apžiūrėjo apylinkes, kur buvo sulaikytas kontrabandos gabentojas.

Pasitelkę Padvarionių pasienio užkardos kinologą su tarnybiniu šunimi. Penkerių metų belgų aviganis Argo netruko surasti pėdsakus ir jais vedė pasieniečius.

Netrukus maždaug už 250 m nuo baltarusio sulaikymo vietos, pelkėje, buvo rastas juodos spalvos ryšulys.

Jame rasta 500 pakelių cigarečių „Minsk Capital“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Už akcizais apmokestinamų prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką Lietuvoje apsigyvenusiam baltarusiui Padvarionių pasienio užkardoje surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Užsieniečio laukia 5 200–6 000 eurų bauda.

Po apklausos VSAT pareigūnai vyrą paleido, prieš tai įteikę šaukimą atvykti į Padvarionių pasienio užkardą, kurioje bus nagrinėjama jo administracinė byla.

Tame pat Vilniaus pasienio rinktinės padalinyje laikinai saugomos sulaikytos cigaretės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Haha

Haha portretas
Cigonynas pabego is baltarusijos nes tenais padai svyla o lietuviai prieme :-)))

Ledova

Ledova portretas
Iš kur pas bulbasus butai ir naujos prabangios mašinos, jūs galvojat pas juos ten didelės algos? Visa padirbinėja ir alkoholio, tabako kontrabanda, nepamirškim žmonių kontrabandos, pilna nelegalų kurie išnaudojami šešelį, tik tyli, nes stikliukas pilnas ir ant užkados užtenka pinigų

Naglimantas

Naglimantas portretas
Jie mus už durnus laiko... O mes taip ir elgiamès... Ką jie darė kaip mes nepriklausomybės siekėm, ogi nieko, tikėjosi, kad liksim su galingaja tauta neišskiriami, o po to dar 30metų per savo atžalas bardaka viduje kėlė. Rusai nedraugai, o šiti jau vargšeliai...
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių