Lenkijos teismas nusprendė perduoti Lietuvai įtariamus L. Volkovo užpuolikus

  • Teksto dydis:

Varšuvos apygardos teismas nusprendė Lietuvai išduoti įtariamus Rusijos opozicionieriaus Leonido Volkovo užpuolikus.

Du vyrai iki gegužės 13 dienos yra suimti už L. Volkovo užpuolimą, „veikiant organizuotojo grupėje ir vykdant užsienio valstybės specialiųjų tarnybų nurodymus“, naujienų agentūrai AP teigė teismo atstovė Joanna Adamowicz (Joana Adamovič).

Pasak jos, teismas sutiko perduoti įtariamuosius Lietuvai dėl šalyje vykdomo tyrimo su sąlyga, kad juos nuteisus įkalinimo bausme, sulaikytieji ją atliktų Lenkijoje.

J. Adamowicz teigimu, sulaikytųjų advokatai nusiuntė skundus apeliaciniam teismui, tačiau neaišku, kiek gali užtrukti jų nagrinėjimas.

Kaip skelbia naujienų agentūra PAP, vienas iš vyrų sulaikytas Varšuvos pietryčiuose esančiame Goclavo rajone.

Apie Lenkijoje sulaikytus du asmenis, įtariamus Rusijos opozicijos veikėjo L. Volkovo užpuolimu Vilniuje, penktadienį žurnalistams pranešė prezidentas Gitanas Nausėda.

Kaip vėliau paskelbė prokuroras Justas Laucius, L. Volkovo užpuolimu įtariami du Lenkijos piliečiai sulaikyti balandžio 3 dieną Varšuvoje, jų perdavimo Lietuvai tikimasi gegužę.

Kalėjime šių metų pradžioje mirusio Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno bendražygis L. Volkovas buvo užpultas kovo 12-osios vakare Vilniuje automobilyje netoli savo namų.

Užpuolikas išdaužė automobilio langą, papurškė ašarinių dujų ir pradėjo L. Volkovą daužyti mėsos muštuku. Jam sulaužyta ranka, sumušta koja.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Visi šitie rašinėtojai. KACAPAI

Kodėl tiek daug dėmesio?

Kodėl tiek daug dėmesio? portretas
Gavo į snukį. Ir ką? Dabar rašysite apie tą riebaus žydo snukio sudaužymą be sustojimo? Daužys ir kitus žydus. Žydes užmuš. Ir ką? Kas nors čia naujo? Niekam tas neįdomu. Išdaužyti juos visus, kad pamirštų į Lietuvą kelią.

Klausimų daugiau nei atsakimų

Klausimų daugiau nei atsakimų portretas
O ką aplamai tas Volkovas pametė Lietuvoje? Akivaizdžiai - tapome kitų valstybių visokių atmatų sąvartynu. Saakašvilis, Cichanovskaja, Timošenko, narkašas Zelenskis...
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių