Nelaimė Vilniaus rajone: 1,5 tonos grūdinto stiklo krovinys mirtinai prispaudė darbuotoją

  • Teksto dydis:

Vilniaus rajone ketvirtadienį kraunant krovinius darbo metu žuvo darbuotojas.

Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 13.40 val. Vilniaus rajone, Pikeliškių kaime, iš krovininio automobilio iškraunant paletes su grūdintu stiklu, prispaustas ir mirtinai sužalotas 43-ejų darbuotojas.

Kaip skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, atvykus ugniagesiams ant žmogaus buvo nukritusi medinė dėžė su stiklais, sverianti 1.5 tonos. Atvykę medikai vyrui konstatavo mirtį. Iš dėžės iškrovus stiklus žmogaus kūnas išlaisvintas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo. NAUJAUSI KOMENTARAI

Bošavykas \\\\\.../////

Bošavykas  \\\\\...///// portretas
TSRS laikais vairuotojas pakrovimo-iškrovimo metu ilsėdavosi arba per saugų atstumą,būdavo pasyviu žiūrovu.___Išsikvojom "laisvę".

Ir vėl

Ir vėl  portretas
O įmonės pavadinimą parašyti misija neįmanoma?

Idomiausia,

Idomiausia, portretas
kad daugelyje tokiu imoniu,krauna ir iskrauna viska vairuotojas. Ne tik neturintis jokiu darbu saugos ziniu toje srityje,bet ir negalintis atlikti krovimo,stropavimo ir kitu panasiu darbu pagal pareigas! Ir - visiems tai px! Dar daugiau! Tokius darbus verciama atlikti zymint tachografe poilsi! Taigi,ne tik nemokamai,be draudimo nelaimiu atveju,bet taip dar ir ilginant darbo diena iki 15 valandu bendro pamainos laiko! Apmokamas ir apskaitomas tik vairavimas!!! Ei,su3,14stos VDI,VMI,LTSA - kur jus!? 30 metu apsiplovinejate po kysiu iskreiptu budu akto!?
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių