Tragedija Vilniuje: Neryje mamos akivaizdoje nuskendo vienerių ir dvejų metukų mažylės

  • Teksto dydis:

Sekmadienį apie 11.14 val. skubios pagalbos telefonu pranešta, kas Verkių gatvėje esančioje upėje skęsta vaikas. Apie nelaimę pranešė šalia įvykio vietos buvę žmonės. 

Atskubėjus pagalbai imta kalbėti, kad skendo ne vienas, o du vaikai. Vieną  mažylį gelbėtojai ištraukė ir perdavė medikams, tada puolė ieškoti kito vaiko.

Netrukus policijos pareigūnus medikai informavo, kad iš vandens ištrauktas apie 2-ejų metų vaikas neišgyveno.

Portalui kauno.diena.lt susiekus su policijos pareigūnais, šie patikslino, kad kitam vaikui, kurio ieškoma vandenyje, – vieneri metukai. Pasak policijos atstovo, situaciją apsunkina tai, kad niekas, išskyrus mamą, antro mažylio nematė. „Galimai mamai šiuo metu yra pašlijusi sveikata, ji – šoko būsenoje. Šiuo metu teigti, kad vienerių metų vaikas tikrai buvo, negalime. Kol kas esame gavę pirminę informaciją, kad buvo ir antras vaikas, jo ir ieškome“, – sakė policijos pareigūnas.

Kiek vėliau BNS paskelbė, kad kaip informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje, vienas vaikas ištrauktas prieš atvykstant gelbėtojams, o antrojo kūną 12.20 val. rado jo ieškoję narai.

Nelaimės vietoje rasta ir vaikų motina, pirminiais duomenimis, ji taip pat skendo. Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Kai teigiama portale delfi.lt, moterį prie upės pastebėjo baidarėmis plaukę žmonės. Jos elgesys sukėlė įtarimų, tad baidarininkai priplaukė arčiau. Pirminiais duomenimis, mergaites puolė gelbėti baidarininkai, jie ir iškvietė pagalbą.

Kaip rašo delfi.lt, mergaičių mama negalėjo paaiškinti, ką ji veikė su vaikas tokioje vietoje, kur net nėra maudyklos ar gero priėmimo prie vandens. Koks gali būti šios moters vaidmuo šioje istorijoje, pareigūnai dar tik pradeda aiškintis ir kol kas prašo nuo išankstinių vertinimų susilaikyti.


Šiame straipsnyje: verkių gatvėupėje nuskendo vaikasmama-šoko būsenojepagalba moterims

NAUJAUSI KOMENTARAI

yra ???

yra ??? portretas
kas vyksta su pasauliu ir jo zmonemis jei tai isviso ar zmones gal motina is nevilties supratusi kas vyksta su vaikais kad ju nepagrobtu leido nuskest taip sias nekaltas duseles /apsaugodama/ nuo isniekinimo nes nebeliko jegu jas isaugot sitoje socpekloje pz=0 uzuojautos...

dėja

dėja portretas
Piliečių psichinė sveikata palikta jų pačių valiai, ir nėra jokios prevencijos. Turiu kaimynę tokia,kurios niekas negydo, o kai įvyks nelaimė bus jau per vėlu.

xx

xx portretas
Turim nepriklausomybės kartą,kuri labiau išsilavinusi,daugiau mačiusi negu jų tėvai ir seneliai, labiau išlepinti ,bet dvasiškai silpnesni,Nes jei senoji karta atlaikė okupaciją,skurdą,buitinius sunkumus,mirtis,tremtis tai dabar kažkodėl nuo įveikiamų problemų kylą panika,depresijos.Pats laikas vaikams apie atsakomybes pasakoti ir tai kad gyvenimas ne vien džiugesys bet ir sunkus darbas,
VISI KOMENTARAI 67

Galerijos

Daugiau straipsnių