Iš Norvegijos deportuoto klaipėdiečio Lietuvoje laukė Europos arešto orderis

  • Teksto dydis:

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Norvegijos už tos šalies įstatymų pažeidimus išsiųstą klaipėdietį, vengusį teisingumo Lietuvoje, praneša Valstybinė sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Kaip praneša VSAT, antradienį popiet Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai sostinės oro uoste sulaikė 29-erių klaipėdietį. Tikrindami reisu iš Norvegijos atvykusių keleivių dokumentus, pasieniečiai nustatė, kad vienam iš jų, Klaipėdos gyventojui, Lietuvos iniciatyva yra paskelbtas suėmimas pagal Europos arešto orderį.

Dėl padaryto nusikaltimo šio vyro paiešką praeitų metų lapkritį paskelbė Klaipėdos policija. Pasieniečiai vyrą sulaikė. Tą pačią dieną jis buvo perduotas atvykusiam Vilniaus policijos konvojui.

Šiemet pasieniečiai jau sulaikė 235 asmenis (iš jų 183 – oro uostuose), kurių dėl įvairių nusikaltimų ar pažeidimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos.

Praėjusiais metais tokių sulaikytųjų iš viso buvo 1 tūkst. 85, iš kurių 853 VSAT pareigūnai sulaikė oro uostuose.

Dauguma pernai sulaikytų asmenų (1 tūkst. 46, arba 96,4 proc.) turėjo Lietuvos pilietybę. Taip pat buvo sulaikyti devyni Baltarusijos ir aštuoni Jungtinės Karalystės bei dar 17-os valstybių piliečiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

>>>>> Na ir valdžiukę turime!

>>>>> Na ir valdžiukę turime! portretas
Valstietuk, eik karviu melzti nepezejes cia absoliuciu nesamoniu.

Na ir valdžiukę turime!

Na ir valdžiukę turime! portretas
Nusikaltėlius susigražiname, o kad sugražinti darbščius emigrantus, nedaro šitų bukalaurų valdžios gauja jokių pastangų.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių