Paviešino vaizdo įrašą, kaip pėsčiųjų perėjoje mikroautobusas partrenkė paauglę

  • Teksto dydis:

Skaudžių nelaimių keliuose galima išvengti, jei kiekvienas eismo dalyvis mokėtų Kelių eismo taisykles ir laikytųsi jų reikalavimų.

Policijos duomenimis, spalio 26-osios rytą Šalčininkų rajone, Eišiškių miestelyje, Vilniaus ir Mickevičiaus gatvių sankryžoje, automobilio „VW“ 54-erių vairuotojas, sukdamas į kairę, nepraleido ir sužalojo per pėsčiųjų perėją ėjusią 17-metę. Vairuotojas paaiškino, kad per pėsčiųjų perėją ėjusios pėsčiosios nepastebėjo.

Kelių eismo konvencijos 7 straipsnio 3 dalyje yra nurodyta, kad vairuotojai turi būti ypač atidūs labiausiai pažeidžiamiems eismo dalyviams, tokiems kaip pėstieji ir dviratininkai, ypač vaikams, pagyvenusio amžiaus žmonėms ir neįgaliesiems.

Dar viena nelaimė įvyko rugpjūčio 26 dieną Šalčininkuose. Tąkart žuvo mažametis. Vilniaus ir Nepriklausomybės gatvių reguliuojamoje sankryžoje 38-erių automobilio BMW vairuotojas, sukdamas į kairę, nepraleido pėsčiųjų perėja per leidžiamą žalios spalvos šviesoforo signalą einančių mažamečių vaikų. 10 metų berniukas nuo patirtų sužalojimų žuvo.

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai prašo visų eismo dalyvių, o ypač vairuotojų, būti ypatingai dėmesingais sankryžose ir pėsčiųjų perėjose, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

 

 


Šiame straipsnyje: Šalčininkų rajonasavarija LTpėsčiųjų perėjanukentėjo nepilnametė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Visi 3 kalti

Visi 3 kalti portretas
Čia labai įdomiai: 1. Pasatas sukėlė avarinę situacija - stovėjo perėjoje. 2. Pėsčioji įžengė į perėją neįsitikinus, kad ją praleidžia kiti eismo dalyviai - nebuvo galimybės pereiti gatvę per zebrą, perėjoje stovėjo Pasatas 3. Autobusiukas nepraleido pėsčiosios ir kliudė pėsčiąją. Išvada skirti po dovanėlę kiekvienam eismo dalyviui. :)

Mama

Mama portretas
Greitis nedidelis, trukde matomuma kita auto, tamsu kaip siknoj, kontrastai zibintu, pescioji veplina greiciausiai ilindusi i telefona, taip ir gavosi. Man cia vairuotojo irgi gaila. Kur pereju apsvietimas?

to v - Čia labai BLOGAS pavyzdys

to v - Čia labai BLOGAS pavyzdys portretas
Aha. Vairuotojai irgi galėtų į sankryžas įvažiuoti pvz. " tik įsitikinę, kad kiti vairuotojai juos mato"... P.s. matyti, kaip pėsčioji švyti nuo mikroautobuso šviesų, bet... bet vairuotojas jos vis tiek nemato... "Ar ne po telefoną kuitėsi vairuotojas ? "
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių