Policija rado nuo savaitės pradžios Vilniuje ieškotą nepilnametę

Grįžti į straipsnį

To Grybas

To Grybas portretas
Tam Grybas o tikriau iš raidės B, neturi žalio supratimo kas dabar darosi tų paauglių galvelėse kada egzistuoja tokia kvaila demokratija,jiems viskas galima,visos teisės,ir jokios atsakomybės.

po 5 dienų gastrolių

po 5 dienų gastrolių portretas
tikriausiai namo jau grįžo kaip "pilnametė"

>bobute

>bobute portretas
visai nekvaila esate.Teisingai išdėliojote problemą, tarp paauglių ir tėvų.Turiu penkis anūkus ir visi berniukai.Tai kolegos, darbe sako, kad džiaukis, kad ne mergos. Tokio amžiaus panelėm protelis "apsiverčia" .Tėvams reikia sekti neadekvačių dukrelių elgesį...O,mano anūkai visi sportuoja.Vyriausias lengvoj atletikoj, trišuolyje U sekt.tarp lyderių LT. O ,panelėm tik skudurai rūpi ir lūpdažiai...

Bobute

Bobute portretas
Va suprantu kad mergiote pabegt is namu galejo, nekvaila, kad telefona palikoK kad greit nerastu. Paaugle. Tokio amziaus mergiotes tevam daznai akis drasko. Bet va ko nesuprantu. Kur reik nakvot, ka valgyt beveik savaite be namu. Kas tas uzjautautojas, kad ja tiek laiko pas save. Juk visa spauda, visi portalai mirga ziniom, kad panelyte ieskoma. Jei draugas ar drauge paaugliai, ar nemato ju tevai svetimo vaiko, ar jiem tas pat, jei vyras metuos tai irgi tur turet proto kokios pasekmes uziiimant su mazamete....

Grybas

Grybas portretas
Pasivalkiojo ir sugrizo taip jau matosi is tolo .Siuo atveju reiketu bausti gimdytojus

Kas neaišku

Kas neaišku portretas
Ai supratau,čia rašo nesamones tie,kurie vaikų neturi ir kliedi pievas.

Kas neaišku

Kas neaišku portretas
Tai prie ko vaikai nuostolį daro,o latrai visoki kai cirkinas,tai nekainuoja,viskas iš mūsų mokesčių mokama,na gana nesamones rašyt.

dėl „Kas neaišku“

dėl „Kas neaišku“ portretas
Ką tu čia kliedi, kas tau sakė, kad „neverta“ buvo ieškoti? Akivaizdu, kad kalba apie tai, kad tokie kaip tu, „tėvai“ savo atžaloms į galvą įkaltų ne tik kur bėgti kai užeina hormonų isterija, bet ir tai, kad paskui jų paieška kainuoja daug, t.y. tiek kiek vaikigaliai dar nesugeba uždirbti. Kad tu paaiškintum kad jau jei jie laiko save pakankamai suaugusiais tai tegu žino jog suaugusieji turi ne tik teises, bet ir pareigas!

Kas neaišku

Kas neaišku portretas
Sąskaitas apmoka liaudis ,iš ko gi policija atlyginimą gauna. Ir kiek būna kvailų iškvietimų,bet policija dirba savo darbą.O dabar kliūna kam tai ,kas sąskaitas mokės,dėl tokio įvykio.Verta buvo paiešką daryt,nes nežinia kas gali nutikt su tais paaugliais,kai vėjai švilpia galvoje.Taip galėjo ir pedofilam pakliūt,ar net būna ir savižudybė,ar kas rimtai pagrobę organam išmėsinėt ar prostitucijon parduot į kitą šalį.Net būtina ieškot tokius kvailelius kaip ši paauglė.Suprantu norėjo pamokyt tėvus iš pykčio,o apie gresiančias nelaimes nemąsto.Aš savo vaikui pasakiau,jei bėgtų iš namų ,tai jau tegu tiesiai į vaikų teises bėga ir sako,kad jam blogai pas tėvus,ką jau bandyt likimą,kad kokia nelaimė atsitiktų.

alis...

alis... portretas
pirmiausiai peržiūrėkit tele programas... jau nuo čia blogis prasideda... o vaikai prisižiūri visko, ir jiems jau norai visokiausi kyla... jie juk dar visai geltonplunksniukai, o nori būti tokiais kaip kad rodo per TV...

Oho

Oho portretas
PolicijA rado ..

13

13 portretas
jai 13 metu, o i tik tok platforma kelia kaip ji laizosi su savo drauge, galit patus patikrinti, @ell.cosplay__

Natūralus klausimas

Natūralus klausimas portretas
Neklausiu kaip, bet klausiu kada bus nubausti tie suaugusieji kurie žinojo kuri ši mergiščia slepiasi!

Kam

Kam portretas
Reikalingas Seimas su visais ale įstatymais, kai jų nesilaiko net vykdomoji valdžia. Kas turi išaikinti kada mažamečiai vaikai?, kas už jų priežiūrą atsako? Kaip naudojami vaiko pinigai? Pagaliau, kokia tėvų atsakomybė už vaikų nepriežiūrą? Tos vilnietės valkatėlės ne vienintelis atvejas, juk Radvilišky tas pats,tik veikėja dar mažesnė, pagal įstatymus 9 val lovoj turėtų būt, o ne kelyje pas bernus. Kas gali paneigti, kad mokyklų programose kažkas negerai, plinta tarsi pandemija perdėtas sexualizmas tarp mažamečių.

VIRGIS

VIRGIS portretas
RADO????? Tai ar ji buvo paslėpta - pagrobta (nors tada tai rašytu iš karto) ar ji slapstėsi? Tačiau viena ji nepasislaptytų, Jei kažkas turėjo padėti. Tik kas? Ir kas už tai gręsia??????

Arnoldas

Arnoldas portretas
Kaprizai paaugles....

Teisių nebūna be pareigų!

Teisių nebūna be pareigų! portretas
Dabar snaglę įpareigoti atidirbti visuomeninių darbų už tokią sumą kuri išleista jos paieškoms. Ir atliktų darbų skaitiliuką skelbiti viešai, kad ir kiti tokie dzikai tai gerai įsidėmėtų, kad ir jiems tai gręsia.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Kažin ar besugrįšime į normalų vaikų auklėjimą. Senovėje gal per griežtai viskas buvo, dabar per liberaliai arba išvis nėra auklėjimo, galima sakyti vaikai tėvus auklėja, o per viduriuką nesigauna, kuomet vaikai lieka vaikais, o tėvai jiems paskutinė instancija. Dabar jau uodega vizgina šunį, o ne atvirkščia, kaip turėtu būti sociume.

Yra ne tik „teisės“, bet ir „pareigos“! Visiems, be išimčių.

Yra ne tik „teisės“, bet ir „pareigos“! Visiems, be išimčių. portretas
Kažkodėl besistengdami vaikams suteikti „žmogaus teises“, lyberastinė pelkė pamiršta, kad reikia ir „žmogaus pareigas“ tokiems vykdyti.

tai toks metu laikas

tai toks metu laikas portretas
balandziai su sarkinais irgi rekia kaip isproteje

Kurią LGBT+/- versiją

Kurią LGBT+/- versiją portretas
Ji jau pasirinko? Ar jai parinko lyberastų partijos draugai?

Vladas

Vladas portretas
Per tokias šliūchas,tikrus pagrobimus neišaiškina.

O dabar

O dabar  portretas
Diržo kas antrą dieną. Nukirpti plaukus plikai kol neataugs natūralios spalvos, jokios kosmetikos. Ir atimti mobiliaką kol sueis 16 metų. Greitai taps šilkinė graži mandagi mergaitė. O ne panaši į gatvės paleistuvę kurią jau net žurnalistai vaidina „mergina“, nors yra dar tik vaikas. Išpaikintas vaikas.

Fama

Fama portretas
Pavasarinė ruja.

Tam 21:33:07

Tam 21:33:07 portretas
Ui,kokia užsigavusi reakcija.Visi,kurie man yra kada nors sakę: "žiūrėk savo gyvenimo",buvo smurto šeimoje propaguotojai.Tokius pašlemėkus,labai greitai atrenku,vien iš jų žodyno ir mano tolerancija,tokiems dzikams yra nulinė.

Anonimas

Anonimas portretas
matomai jau nuo tokių metu treniruojasi .....

Aga

Aga portretas
Pažiūrėjus į komentarus iškart suprantama kodėl vaikai taip elgiasi!-nes juos supa beširdės būtybės!-kuriems tik apšikt zmones nežinant nei priežaščių,nei pasekmių,nei aplinkybių!Ziūrėkim gal pagaliau is žmogiškos pusės-tai vaikas-tik vaikas!-prieš darydami išvadas įvertinkit savo zodzių pasekmes jai ir artimiesiems,kuriems ir taip sunku.Ir auklėjimas čia visai ne prie ko!-mes gyvenam ziaurioj visuomenėj itin moraliai nelengvais laikais!

elena

elena portretas
pasilakste ir gryzo be reikalo tokiu iesko dora mergaite taip nesielgia koks auklejimas toks rezultatas

Rici

Rici portretas
Šakalienės reformų pasekmė,o dabar Šakalienė įsitrynė į LT nacionalinio saugumo ir gynybos komitetą.Laukit tragiškų pasekmių.

Patarimas

Patarimas portretas
Veskit iškart pas ginekologą patikrint. Neužleiskit triperio ...

Siaip

Siaip portretas
Vargšai tėvai, uztampys vaikų teisės

veteri naras

veteri naras portretas
nepilnamete reiketu nuvest pas santexnikus patikrint nuo pasiutliges... vdrug beslitinedama uzikrete...

Rimta

Rimta portretas
Tokio tipazo labai dabar puolamos, skleidziami gandai ka blogo daryti, pasijuokti.Gaujos siauteja, naudoja tokias technologijas, kad kur ziuri saugumas.

Siulyciau tevams

Siulyciau tevams portretas
neskelbti pradingus, bet palaukti kol apsibliovus pati i duris pabels, kai supras kad niekam kitiem nereikalinga ir nesvarbi asaba.

m-r-h

m-r-h portretas
vakar rašiau, kad ne jūsų reikalas kaip mergaitė atrodo ir kad grįš pas šeimą. Ačiū Dievui, taip įvyko ir pilnai tikiu, kad toj šeimoj bus viskas gerai. Tik truputį neramu dėl portalo - blogai kad dauguma vatnikų primityvaus požiūrio piliečių čia subėgo - iš dalies suoprantu, nes kiti komentarų keliai jiems uždaryti. Bet gal Kauno diena išsilaikytų be komentavimo galimybės?

->mazafaki

->mazafaki portretas
žiūrėk savo gyvenimo

šiaip

šiaip portretas
nelabai ji mums rūpi, nekniskit čia mums proto nuo ryto iki vakaro. O rimtai - tegul atlygina paieškos išlaidas: Tėvai? galbūt, dalinai, modernių lgbt"inių programų diegėjai ir propaguotojai mokyklose? galbūt, dalinai, ir pati mergelka turi eiti ilgam ilgam pusmečiui viešųjų darbų. Tada kitą kartą galvotų ne tik ji, bet ir panašūs vaikigaliai

Na ir?

Na ir? portretas
Pagrasino Lietuvos Policijos Barne-Varnem ir teko apsimyzt policajam-NESIKISKIT IN MANO ASMANOMENINI GIGYVENIMA,TO PILNAI UZTEKO KAD UZGESTU.

neutral

neutral portretas
atrodo, kad jau gatvei špakliuota valkatėlė pasiruošus.. O gal į elitines palydoves taikys, yra gi ir tokių, elitinių

Mergiotė padarys išvadas

Mergiotė padarys išvadas portretas
ir kitą kartą vietoj kerzo batų užsimaus kedus ir jau neužmirš pasiimt telefoną.

Mazafaki

Mazafaki portretas
Dabar tegul atsako į klausimą, kodėl pirmi motinos žodžiai buvo -nebijok.Kokia buvo aplinka namuose,kad pirma kalba eina apie paauglės baimę?!

gydykites komentatoriai

gydykites komentatoriai portretas
bartosevicius gatvemis vaiksto, o jus cia is pikcio tik per klaviatura su pimpiu dayzyti mokat?

Arūns

Arūns portretas
Gydykites, komentatoriai, kol ne vėlu. Dabar mokyklose tiek info grūda ir reikalauja, nekalbant apie pripustus silikonu grožio etalonus, kad paaugliai žalojasi ir narkašinasi.

Sita motera

Sita motera portretas
jau išvadų nepadarys. Tik nustos klyna perstet ir vel beks is namu :)

Aš sužavėtas

Aš sužavėtas portretas
pabandykit ką nors jai uždrausti-tuoj prisistatys Šakalienė ir visokios komisijos, o tėvai gaus kalėjimo

Reziume

Reziume portretas
Nupraust, uzdet ziursta ir gatviu sluot...nes raškažis "rura" drasko. . .

Kažkoks košmaras

Kažkoks košmaras portretas
na, gal toks charakteris merginos galingas. Arba su tėvais kažkas negerai.

Chi

Chi portretas
Ko putojatės, bene mergaitė prašė, kad jos ieškotumėt?

Komentaras

Komentaras portretas
Galimai,buvo sutarta su tėvais suvaidinti,kad dingo mergaitė, o paskui policija surado. Po visų nesusipratimų policijoje, nori suvaidinti,kaip šauniai dirba. Kažkaip per daug pastaruoju metu dingsta mergaičių. Galimai,puikiai surezisuotas scenarijus.

Spragilai

Spragilai portretas
Neaišku kam, bet beržinės košės reikėtų.

antanas

antanas portretas
Gal namuose prieš trylikametę buvo smurtauta?

-

- portretas
Jei ją nepagrobė, o tesiog pabėgo iš namų, tai reikėtų skirti paauglei kokius vešus darbus už išleistas lėšas paieškai ir nervus. Tegul gatvės pašluoja, ar kokias prieglaudas, būtų nauda ir pamoką. Kitą kartą gal pagalvotu ar vertą bėgti iš namų. teisėms negalima. O tai būtu pamoką ir kitą kartą prieš bėgdama iš namų, pagalvotų gal.

vėlyvas pavasaris

vėlyvas pavasaris portretas
Šaltoka biški rujos metui

Tai

Tai portretas
atiduokite i radiniu biura!

N

N portretas
Bet taip nemylėti savo tėvų,neatsiliepti penkias dienas,kai jau per visur skelbė.....Aš būčiau išprotėjus,jei taip vaikai būtų padarę

paimt

paimt portretas
spermos likučių mėginius

As

As portretas
Būtent! Pritariu! Aš būčiau taip padaręs, tai namų areštas garantuotas. Jokių kompiuterių. Jokių pinigų. Ir dar reiktų belekiek.

nija

nija portretas
mano laikais gauciau i kupra nuo tevo,nuo mamos kruva pamokslu kokia geda padariau,kas is manes isaugs ir tt,dabartiniu laiku ka gali tevai,nieko,tik svelniai paklausti ar nesusalo,nepraalko per tas dienas ir tai seima jau atsidure vaiku teisiu akiratyje ,blogai kaip is kudikystes tiesiai i paauglyste,vaikystes ten nesimato ja persoko,visa isdazyta

O

O portretas
gal kaip tik ateis į protą- nusimes tuos ryškius skudurus, nusiplaus špaklį ir susišukuos?

Ar visuomenei irgi reikės rūpintis

 Ar visuomenei irgi reikės rūpintis portretas
tos panelės pazyliojimo vaisiumi?

Sakiau

Sakiau portretas
kad pasikruš iki soties ir sugrįž:))

O kas apmokės

O kas apmokės portretas
Paieškų išlaidas, sugalvojo kokia..... išėjo į mišką grybauti, o jūs ieškokit manęs, o dar apie tai ir žinojo,o tula, tokią į belangę pasodinti mėnesiui, kad ateityje žinotų, tikriausiai ne pirmas kartas ir ne paskutinis

labai gaila

labai gaila portretas
Tėvams surištos rankos ir jie, bijodami vaikų teisių, priversti vykdyti visus vaikų norus.

>>>Keista \\\\\.../////

>>>Keista  \\\\\...///// portretas
dabar kasdieynbė.__Ir kodėl teršia etertį.

apgailėtina

apgailėtina portretas
išėjo mergaitė ,grįžo mergina. (pagal spaudą)

Keista

Keista portretas
Amžių nugyvenau, nemačiau jokios paauglystės ir iš namų bėgti nebuvo net minties.

TIESIOG

TIESIOG  portretas
PASIDŽIAUKIM,KAD GYVA.JEI PADARĖ KOKIAS KLAIDAS,DAR ILGAS GYVENIMAS --IŠTAISYS.STIPRYBĖS TĖVAMS.

Anonimas

Anonimas portretas
Per anksti į panas išėjo,matomai ir draugė nekokia.Būna tėvai išsiskyrę,tai vaikai gauna laisvę ir šokdina pagal savo dūdelę.Mama privalo būti drauge savo paauglei,o ne atsisakyti jos.

tevas

tevas portretas
isejo mergaite i miska..,gryzo,nebe...

SeX"OloGas \\\\\.../////

SeX"OloGas  \\\\\...///// portretas
Manau jau rado moterį.

nuomonė

nuomonė portretas
Kokia išvaizda-toks ir elgesys. Trylikametės išvaizda kaip laisvo elgesio paleistuvės. Kur žiūri tėvai, kad leidžia tiek išsikalinėti. Kur vaikų teisių veikėjai. Tėvams turi mažai nepasirodyti už paauglės nepriežiūrą.

na

na portretas
Iš tos mergos jau nebus žmogaus. Motinos vietoje jau dažų ir papuošalų nebepirkčiau, o dar geriau, atsisakyčiau visai ir mokėčiau alimentus. Ką, vaikų teisės, pasiekėt, ko norėjot? Vaikai spjauna ant savo tėvų, ko dar norėsit? Vargu ar daug moterų benorės gimdyti, bet kam tas rūpi?

???

??? portretas
Kas apmokės paieškų sąskaitas?

Anonimas

Anonimas portretas
Pasibuvo sau smagiai kol tėvai iš proto ėjo. Kažin ar padarys išvadas?

Galerijos

Daugiau straipsnių