Probacijos tarnyba atlikėją P. Daunį norėjo pasiųsti už grotų, teismas prašymą atmetė

Probacijos tarnyba už fizinio skausmo sukėlimą, dviejų asmenų bauginimą bei šmeižimą nuteistą atlikėją Petrą Daunį norėjo pasiųsti už grotų, tačiau Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį šį prašymą atmetė.

Teisėjas Mindaugas Ražanskas paskelbė, kad Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus skyriaus administracijos teikimas, kuriuo prašoma panaikinti P. Dauniui skirtos laisvės atėmimo bausmės vykdymo atidėjimą, atmetamas.

Ši nutartis nėra galutinė ir dar gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui.

Birželį Vilniaus apygardos teismas paliko galioti nuosprendį, kuriuo P. Dauniui už anksčiau minėtus nusikaltimus skirta bausmė – laisvės atėmimas vieniems metams, jos vykdymą atidedant dvejiems metams.

Šiuo laikotarpiu nuteistasis įpareigotas dirbti arba užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje, neišeiti iš namų nuo 22 iki 6 val., jeigu tai nesusiję su darbu arba mokymusi, sumokėti teismo skirtą 7500 eurų baudą bei atlyginti apeliacinės instancijos teismo nukentėjusiesiems priteistą neturtinę žalą bei jų patirtas proceso išlaidas.

BNS žiniomis, P. Daunį bausmės vykdymo atidėjimo metu prižiūrinti probacijos tarnyba pageidavo, kad nuteistasis dėvėtų apykoję, tačiau P. Daunys su tokiu reikalavimu nesutiko. Teismas P. Dauniui tokios prievolės taip pat nenustatė.

Atlikėjas nuteistas už 2020–2021 metais padarytas nusikalstamas veikas. Baudžiamoji byla nagrinėta neviešuose teismo posėdžiuose.

Žiniasklaida skelbė, kad Vilniaus miesto apylinkės teismas P. Daunį pripažino kaltu dėl mylimosios buvusio vyro bei jo pažįstamos moters bauginimo, taip pat dėl šių dviejų nukentėjusių asmenų šmeižto. Iš jo buvo konfiskuotas kompiuteris.

P. Daunys kaltės nepripažino.

Atlikėjas yra dalyvavęs televizijos šou „Lietuvos balsas“, išleido albumą „Mylėk, kol dar gali“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Šlykštukas

Šlykštukas portretas
.......

dauniui bybį

dauniui bybį portretas
į akį

Apie tokias pavardes

Apie tokias pavardes portretas
Vien del jo pavardes sita dauna turetu pasiusti uz grotu.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių