Per riaušes sužalota pareigūnė: gavau su plytgaliu per galvą, visą laiką vėmiau, praradau regėjimą

Grįžti į straipsnį

taip pat ieškantis tiesos

taip pat ieškantis tiesos portretas
Kandrotui jo buvęs sukčiavimas kiekvienu kartu vis minimas,o broilerio prasukta vieno jauro už sklypą atera niekam nė motais.

Menu ir šiandie

Menu ir šiandie portretas
kaip gėrėm samogeną.A jis toks stiprus buvo,kad po čierkos kaip plytą per galvą būč gavęs.Iškart dingo regėjimas ir sąmonė.Atsipaipaliojau begulint ant sofos.Chebrantai išsigandę iš šaldiklio sušalusius vištų organizmus mant gavos deda...Tai va dabar ir galvoju-teikt ar neteikt ieškinį bravoro šeimininkui už tokią produkciją.Tiesą sakant ,žinojau kad tai galingesnis nei monopolio 40-ies apsisukimų gaminys,nu bet kad kaip plyta per mąstymo padargus,to nesitikėjau.

siaips

siaips portretas
skaitai straipsni ir pirmi mintis - kokie žmonės dirba policijoje. Baisu.

O Bilotaitė ar bus teisiama?

O Bilotaitė ar bus teisiama? portretas
Už tai kad pati išprovokavo riaušes?

kokios dar riaušės

kokios dar riaušės portretas
tai buvo mažiukas maidaniukas. O plytgaliukas - tai ne molotovo kokteiliai, kuriuos taip mylimi maudaunai svaidė į beginklius pareigūnus

Kanape

Kanape portretas
Neteismas o tikras cirkas teismai musu skundus atmetineja nujauciu kuom cia baiksis viskas patis zmones suzalojo ir dabar iesko kaltu

Atsiprasau

Atsiprasau portretas
O tai kodel pareigune vyko i riauses be spec.priemoniu(salmo ir kitu tam skirtu priemoniu)?Ne didvyre jinai o darbo saugos nesilaikanti tarnautoja.O gydimas,nedarbingumas mokamas is musu mokesciu?

Parirtis

Parirtis portretas
Riauses organizuoja nusikalte zmoniskumui asmenys? O kaltinami asmenys kuriems trukdoma protestujant isreiksti savo nuomone, galimai pries nusikaltimus zmoniskumui?

Pensininkė.

Pensininkė. portretas
Vargšė,tur būt dabar bijo į gatvę išeiti,bet girdėjom ,kad tuos streikininkus policinikai talžė nesirinkdami ar galva ar kojos.Gal jiems irgi yra liekamieji reiškiniai.

Eksas

Eksas portretas
Su tokia sveikatos diagnoze turiėjo būti komisuota per cmeką. Kaip gali dibti svaigstanti ir ne viską suvokianti "pareigūnė". Kokie čia parodymai tik tiek kiek prisimena,jei neprisimena kaip prie greitosios atsidūrė.

Ramus

Ramus portretas
Ginti, saugoti bei padeti reikia ne tik keliuose su trikoju, bet ir kai valstybe engia ir tyciojasi is zmoniu...

Pravieniškes

Pravieniškes portretas
Na užtenka pažiureti i nuotraukuose visu teisiamuju "snukius" tampa aišku, kad ju vieta tik arba "durniu namuose" ar tarp musu "sanatoriniu" Pravieniškese

Tai ką į men...tus norėjai?

Tai ką į men...tus norėjai? portretas
Tik valdžia turėti norėjai? Į policija eina valdžios ištroškęs, ir karjeristai ir tinginiai....ir makt rezultatas

Pilietis

Pilietis portretas
Policijos istatyme aiskiai parasyta kad ju pareiga saugot ir gint valstybes piliecius o kadangi neatliko savo tiesiogines pareigos, t.y. gyne valdzia kuri tik kenkia zmonem tai ir va toks rezultatas gavos- plytgalis. O gal tiesiog nebuvo skaicius tu istatu

Aiškiai komkonservuotų provokatorių darbas.

Aiškiai komkonservuotų provokatorių darbas. portretas
Taip,

Kažkaip

Kažkaip portretas
Policininkė dirbo savo darbą. Tikrai kas nors filmavo su mobiliuoju. Už tokį nusikaltimą reikėtų bausti kalėjimo bausme. Pernelyg švelnūs ir tolerantiški įstatymai mitingų dalyviams.

Anonimas

Anonimas portretas
AR MOTERŲ DARBAS...MATYT VYRAI PRIE KOMPŲ SĖDI IR MEDŽIOJA KOMENTARUS...

taigi

taigi portretas
Rega sugrįžo- smegenys neveikė ir neveikia iki šiol.

Galerijos

Daugiau straipsnių