Sulaikyti keturi cigarečių kontrabandininkai: jiems galimai talkino pasienio pareigūnas

  • Teksto dydis:

Pasienio pareigūnai sulaikė keturis asmenis gabenusius kontrabandines cigaretes, tarp jų – ir pažeidėjams talkinusį pasienio pareigūną, jis suimtas mėnesiui.

Kaip penktadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), pareigūnai Šalčininkų rajone, prie Baltarusijos sienos, su įkalčiais tris vyrus sulaikė prieš savaitę, šeštadienio naktį, jiems į automobilį kraunant 12 tūkst. pakelių cigarečių, kurių vertė su mokesčiais – per 50 tūkst. eurų.

Vėliau sulaikytas ir, kaip įtariama, kontrabandininkams talkinęs pareigūnas, tarnaujantis Tribonių pasienio užkardoje. Pareigūnas pusmečiui nušalintas nuo tarnybos ir suimtas mėnesiui, kontrabandininkams skirtas dviejų mėnesių suėmimas.

Pasak VSAT, pažeidimas išaiškintas Šalčininkų rajone, Milvydų kaime, pareigūnams prie sodybos surengus pasalą, užfiksavus atvykusį automobilį.

Stebėtos sodybos teritorijoje buvo sulaikyti 37 metų Vilniaus rajono gyventojas ir du, 42 ir 44 metų šalčininkiečiai. Vyrai dėžes su kontrabandiniais rūkalais krovė į automobilį „Audi Q7“ su vokiškais valstybiniais numeriais.

VSAT pareigūnai iš viso aptiko 12 tūkst. pakelius „Minsk Superslims“ ir „NZ Gold“ cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Pareigūnai vėliau sulaikė ir 43 metų Varėnos pasienio rinktinės Tribonių pasienio užkardos specialistą.

VSAT pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos, neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis ir piktnaudžiavimu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Siaip

Siaip portretas
Geriausia bausme jiems butu sulaikymo vietoje surukyti ta baltarusiska slamsta kuri bomziukai vadina cigaretemis
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių