Teismas nusprendė, kad A. Kandrotas galės gyvai dalyvauti riaušių bylos posėdyje

Vilniaus miesto apylinkės teismas nusprendė, kad už finansinius nusikaltimus kaltintis Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, gali gyvai dalyvauti riaušių bylos posėdyje, kur yra sulaukęs kaltinimų.

Per posėdį trečiadienį teisėjas Mindaugas Striaukas paskelbė, kad A. Kandroto gynėjo Eriko Rugieniaus prašymas dėl kontaktinio dalyvavimo posėdyje yra tenkinamas.

„Bus etapuojamas, dalyvaus tiesiogiai, šiandien dėl logistinių priežasčių į teismą nebuvo pristatytas“, – sakė teisėjas M. Striaukas, pažadėjęs, kad į kitą posėdį A. Kandrotas bus atvežtas.

„Kaip jūs tada mane užčiaupsit“ – atkirto A. Kandrotas, jis anksčiau dažnai per posėdžius, kai dalyvaudavo gyvai, išsakydavo replikas, o teisėjai nuolat jį drausmindavo, atimdavo mikrofoną, grasino pašalini iš salės.

Kol kas A. Kandrotas riaušių bylos nagrinėjime dalyvauja nuotoliniu būdu iš Vilniaus kalėjimo, kur atlieka jam teismo paskirtą laisvės atėmimo bausmę kitose bylose.

Bus etapuojamas, dalyvaus tiesiogiai, šiandien dėl logistinių priežasčių į teismą nebuvo pristatytas.

2021 metų rugpjūtį prie Seimo vykusių riaušių byloje dabar teismas apklausia liudytojus.

Per ikiteisminį tyrimą byloje buvo apklausta 317 liudytojų, tarp jų – 40 Seimo narių.

Kaltinimai riaušių prie Seimo byloje yra pareikšti 87 asmenims. Beveik visi kaltinamieji yra laisvėje.

Riaušės prie parlamento rūmų Vilniuje kilo 2021 metų rugpjūčio 10-osios vakarą po mitingo prieš Vyriausybės ribojimus, skirtus imuniteto nuo koronaviruso neturintiems ir nesitestuojantiems žmonėms.

Bylą teismas pradėjo nagrinėti pernai balandį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių