Energetikos ministras apreiškė, kad pasigaminti tiek elektros, kiek suvartoja, Lietuva galėtų jau netrukus. „Tikiuosi, kad tai bus arba 2026 metų pabaiga, arba 2027 metų vidurys“, – praėjusią savaitę džiūgavo gerb. D. Kreivys.
Bendrovės „Campheads“ reklama „Keliuose kaip namuose“ patikėję ir atostogas kemperiu kelyje pasirinkę klientai dalijasi skaudžiomis patirtimis apie sugadintas atostogas ir prarastus pinigus.
Kauno policija aiškinasi, kaip bendrovės „Campheads“ vadovai galimai prasuko beveik 500 tūkst. eurų vertės aferą. Pradėtame ikiteisminiame tyrime – keturiolika nukentėjusiųjų.
Policija išaiškino maisto įvežimą ir realizavimą vykdžiusią nusikalstamą grupuotę, ji rinkoje galėjo realizuoti produktų už 1 mln. eurų. Šio tyrimo akiratyje – Lietuvoje veikiantis „Sale“ prekybos centras, kuriame pardavinėti produktai su pasibaigusiu galiojimu.
Prisidengdami jaunojo ūkininko statusu keturi asmenys apgaulės būdu siekė įgyti per 750 tūkst. eurų Europos Sąjungos paramos bei Lietuvos valstybės biudžeto lėšų.
Įsigyti būstus Vilniaus pakraštyje besikuriančioje gyvenvietėje ketinę žmonės liko nieko nepešę. Pirkėjai tikina, kad liko ne tik be pažadėtų namų, bet ir be sumokėtų tūkstančių. Nors nukentėję žmonės kreipėsi į teismus – tai naudos jiems neatnešė, praneša LNK.
Dar praėjusį spalį tėvai su džiaugsmu vaikus išleido į dailės ar anglų kalbos būrelius, kuriuos darželyje vedė Šiaulių menų mokyklos mokytoja. Tėvai už būrelį kas mėnesį turėjo mokėti po penkis eurus, tačiau, jau gavę pirmąją sąskaitą, dauguma apstulbo, praneša LNK.
Audrius Stasiulevičius laisvalaikį skiria pomėgiui – lenktynėms. Kai trasoje sudegė jo automobilis, jis ėmė ieškoti naujo ir, kaip pats dabar pripažįsta, pateko į vieno įtartino veikėjo spąstus.
Kauno apygardos teismas ketvirtadienį nuteisė vieną žinomiausių protestuotojų prieš koronaviruso pandemijos valdymą ir kitus Vyriausybės sprendimus Antaną Kandrotą-Celofaną ir dar du asmenis už didelės vertės turto sukčiavimą, didelės vertės svetimo turto pasisavinimą, apgaulingą buhalterinės apskaitos tvarkymą.
Kauno apylinkės teismas praneša nuteisęs Lietuvos pašto darbuotoją Tatjaną T., dėl kurios kaltės viena kaunietė jau post factum sužinojo, kad be jos žinios parduoti sūnui priklausę du iš keturių jų bendro buto kambarių. Tai ji sužinojo tik iš naujo bendrasavininko.