Narkotikų vartojimas tarp moksleivių įgavo pavojingus mastus. Pareigūnai apie tai kalba vis garsiau. Tačiau kai kurių mokyklų vadovai vengia šnekėti šia tema, taip saugodami įstaigų reputaciją.
Klaipėdos mokyklų devintokams surengti pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursai. Moksleiviams suteikta teorinių ir praktinių žinių, kad įvykus nelaimei ar ginkluoto konflikto metu mokėtų suteikti pirmąją pagalbą bei pasirūpinti savimi ir artimaisiais.
Situacija Lietuvoje prastėja ir moksleivių, apsinuodijusių narkotinėmis medžiagomis, nemažėja. Apie tai, ką dėl to daryti, LNK žurnalistas kalbėjosi su „Vilmorus“ vadovu Vladu Gaidžiu.
Šeštadienį darbinėmis pirštinėmis pasidabinę Šilainių gyventojai kibo į talką švarinant VIII forto teritoriją. Moksleiviai iš pakampių traukė istorines atliekas, o po darbų laukė ir pačių virtas troškinys.
Bepigu buvo prieš dešimt metų, kai mūsų mokyklose „nebuvo“ narkotikų, kaip sovietinėje visuomenėje – sekso. Dabar problema jau tokia, kad nei užmaskuosi, nei apsimesi, kad nėra. Nori nenori tenka imtis darbo.
Rugsėjo 1-ąją, kaip ir pridera supermamai, pasidabinusi Tilžės turguje pirktu „Gucci“ šaliku ir laikydama savąjį aukselį už rankutės, nuvykau prie Martyno Mažvydo paminklo, kur turėjo vykti Mokslo ir žinių šventė.
„Apsaugok mane“ – viena ilgiausiai gyvuojančių socialinės atsakomybės akcijų, kai kasmet visą rugsėjo mėnesį visi šalies moksleiviai yra nemokamai apdraudžiami nuo nelaimių keliuose.